Mi̇lleni̇com Fatura Ödeme ve Sorgulama

Abone numaranızın son 7 hanesini, başına sıfır ekleyerek 10 haneye tamamlayınız. Örn : 1.28578965 yerine 0008578965 şeklinde olmuştur

Millenicom Fatura Ödeme

Millenicom internet abonesiyseniz, Millenicom fatura sorgulama ve borç öğrenme işlemlerinizi Tutarla ile kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Abone numaranızı girdikten sonra geçmiş ve mevcut döneme ait Millenicom ADSL fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeme yapabilirsiniz.


Millenicom Abone Numarası Nerede Bulunur?

Millenicom fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Millenicom faturanızda "Abone No" alanında bulunan 10 haneli müşteri numaranızı kullanabilirsiniz.


Millenicom Online Fatura Ödeme

Sorgulama ekranına bilgilerinizi girdikten sonra, güncel Millenicom faturanızı ve geçmiş döneme ait Millenicom ADSL borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Eğer son ödeme tarihi geçmiş eski faturalarınız varsa, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmak istediğiniz Millenicom faturasını seçtikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek internet faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.