Hakkımızda

Tutarla Teknoloji Limited Şirketi olarak, fatura ödeme sektöründe güvenilir ve kolay çözümler sunarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Yenilikçi yaklaşımımızla, fatura ödeme işlemlerini daha hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak çözümler üretiyoruz. Teknolojinin sunduğu olanakları en verimli şekilde kullanarak, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak görüyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tutarla'da Kolaylıklar bitmez!

Kullanıcılarımızın fatura ödemelerini daha avantajlı hale getirmek ve onların hayatını kolaylaştırmak için sürekli olarak yeni kampanyalar sunuyoruz. Bizim için kampanyalar sadece bir promosyon değil, kullanıcılarımızın daha fazla kazanç sağlaması ve hizmetlerimizden daha fazla faydalanması anlamına geliyor.

-

İşlem Hacmi

-

Güvenlik Önlemi

-

Kullanıcı Sayısı

-

İşlem Adedi

Mükemmel hizmet mükemmel bir firma.

Artık faturalarımı tutarla ile ödüyorum. Hızlı ve güvenilir. Herkese tavsiye ederim.

Adnan Bey

İşletme Sahibi

Sitemiz işlemlerini 6493 sayılı kanunun Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun faaliyetleri hakkında Yönetmeliğin 18. Maddesinin 1.fıkrasında yer alan ‘’kuruluş ödeme hizmetlerini Temsilci aracılığıyla yürütebilir. Kuruluş ile Temsilci arasında ki sözleşme yazılı olarak düzenlenir’’ hükmü gereğince , Temsilcilik sözleşmemiz doğrudan T.C. Merkez bankası tarafından Lisans verilmiş olan Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile aramızdaki temsilcilik sözleşmesi üzerine faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet www.tutarla.com sitemiz üzerinden yürütülür