Bimcell Paket & TL Kontör Yükle

TL ve Paket yüklemek için telefon numarasını giriniz

+90
Yalnızca faturasız hatlar için geçerlidir

Bimcell TL ve Paket Yükleme

Cep telefonu numaranızı başında 0 olmadan yukarıdaki alana girerek ardından "TL Yükle" butonuna tıklayarak Bimcell TL bakiyesi yükleyebilirsiniz. Paket yükleme işlemi için "Paket Yükle" butonuna tıklayarak operatöre uygun paketler listelenecek ve size uygun paketi seçebileceksiniz.

Bimcell bakiyemi nasıl kontrol ederim?

Bimcell bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki kısa kodu kullanabilirsiniz:
Kısa Kod: *123#

Bimcell Kalan Kullanım Sorgulama 

Faturasız hattınızdaki mevcut TL bakiyenizi öğrenmek oldukça kolaydır. Bu bilgiye ulaşmak için sadece *123# tuşlayarak arama yapmanız yeterlidir. Arama sonucunda, telefonunuzun ekranında güncel bakiyenizi görebilirsiniz. Alternatif olarak, 9333 numarasını arayarak da faturasız hattınızdaki TL miktarını öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri ile nasıl konuşabilirim?

Bimcell Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmak isterseniz, 444 4 551 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir ve sorularınızı, sorunlarınızı veya taleplerinizi iletebilirsiniz.


Bimcell Tarifeleri: Esnek ve Avantajlı İletişim

Bimcell, kullanıcılarına çeşitli iletişim olanakları sunan bir telekomünikasyon şirketidir. Hızlı ve kolay TL yükleme işlemleri, kullanıcıların iletişimlerini kesintisiz sürdürebilmelerini sağlar. Bimcell'in geniş paket yelpazesi, internet, dakika ve SMS gibi farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, bakiyelerini diledikleri zaman artırabilir ve ihtiyaçlarına uygun paketleri aktif hale getirebilirler. İnternet paketleri, kesintisiz bağlantı imkanı sunarak kullanıcıların internet erişimini sorunsuz bir şekilde sağlar. Bimcell kontör yükleme işlemi, kullanıcıların bakiyelerini pratik ve güvenilir bir şekilde artırmasını sağlar. Bimcell'in dost paketleri ise kullanıcılara avantajlı iletişim seçenekleri sunar.

Bimcell Faturasız Paketler :
BIMCELL 200 TL
BIMCELL DOST Buyuk 9 GB750 DK 250 SMS
BIMCELL DOST Kucuk 3 GB750 DK 250 SMS
BIMCELL DOST Orta 6 GB750 DK 250 SMS