Vodafone Paket & TL Kontör Yükle

TL ve Paket yüklemek için telefon numarasını giriniz

+90
Yalnızca faturasız hatlar için geçerlidir

Vodafone TL ve Paket Yükleme

Cep telefonu numaranızı başında 0 olmadan yukarıdaki alana girin. Ardından "TL Yükle" butonuna tıklayarak Vodafone TL bakiyesi yükleyebilirsiniz. Paket yükleme işlemi için "Paket Yükle" butonuna tıklayarak operatöre uygun paketler listelenecek ve size uygun paketi seçebileceksiniz.


Vodafone bakiyemi nasıl kontrol ederim?

Vodafone bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki kısa kodu kullanabilirsiniz:
Kısa Kod: *123#

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama 

Paket kalanınızı SMS ile sorgulamak için aşağıdaki formata uygun bir mesaj gönderin:
Mesaj İçeriği: KALAN PAKET
Mesajı 7000'e gönderin.
Vodafone size kalan paket miktarını SMS ile yanıtlayacaktır.

Vodafone müşteri hizmetleri iletişim numarası

Vodafone hatlarınız için 542'yi arayarak direkt olarak Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer operatörlerden veya sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00 numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Vodafone TL Yükleme ve Paket Seçenekleri: Kolay ve Hızlı İşlem

Vodafone'nun hızlı ve pratik işlem seçenekleriyle iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak artık çok daha kolay! Vodafone TL yükleme, paket yükleme ve faturasız tarifeler gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilir, özgürce iletişim kurabilirsiniz. Kolay paketler sayesinde iletişimi daha rahat yönetebilir, istediğiniz zaman kontör yükleyerek iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Vodafone'un internet paketi ve dakika yükleme seçenekleriyle kesintisiz internet erişimine ve dakikaya sahip olabilirsiniz. Faturasız tarifeler, bütçenize uygun esnek seçenekler sunar. Güvenilir ve hızlı kontör yükleme işlemi ile iletişiminizi anında devam ettirebilirsiniz. Vodafone, kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarına pratik ve hızlı çözümler sunarak yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Vodafone Faturasız Paketler :
20 TL
25 TL
30 TL
35 TL
40 TL